Złota biżuteria najwyższej próby

 

Ostatnio postanowiłam zrobić drobne porządki w swojej kolekcji biżuterii. Pozbyłam się naprawdę wielu kolczyków oraz bransoletek, aby zrobić miejsce na nowe nabytki. W ten sam dzień udałam się do kilku sklepów, gdzie w jednym znalazłam niesamowite kolczyki, które od razu wpadły mi w oko i stwierdziłam, że to właśnie je muszę mieć.

Kolczyki wiszące ucho zdobiące

złote kolczyki wisząceZazwyczaj nie noszę złotej biżuterii, jednak jeżeli już coś w tym kolorze całkowicie mnie zauroczy, to nie mogę się powstrzymać przed tego zakupem. Tym samym w ostatnim czasie dorobiłam się dwóch par nowych kolczyków. Jedne to złote wkrętki z niebieskim kamykiem, a drugimi są złote kolczyki wiszące. Te drugie szczególnie mi się spodobały, gdyż uwielbiam ten rodzaj kolczyków i mogłabym je nosić codziennie. Są drobne, ale bardzo eleganckie i pięknie mienią się pod uchem. Dostępne były w wariancie ze złota żółtego, białego oraz różowego, czyli w każdym możliwym odcieniu tej stali. Jednakże dla mnie najładniej wyglądały w wersji klasycznej, dlatego też właśnie na taką się zdecydowałam. Są one średniej długości i posiadają malutką cyrkonię na samym końcu. Wyposażone są one w zapięcie typu bigiel, które jest dla mnie zdecydowanie najbardziej komfortowe do noszenia. Takie kolczyki są bardzo wygodne i można je z łatwością zakładać oraz zdejmować, gdyż nie potrzeba do nich żadnego dodatkowego zabezpieczenia, ani żadnej zatyczki. Złoto samo w sobie jest najwyższej próby, przez co mam pewność, że nie zostanie pozbawione blasku i nie będzie się przebarwiać.

Mimo, że nie posiadam dużej ilości kolczyków w swojej kolekcji, to chętnie oglądam tę biżuterię i od czasu do czasu wybieram dla siebie coś nowego. Trafem w dziesiątkę były ostatnie złote kolczyki, nie potrafię się z nimi rozstać, gdyż naprawdę pięknie prezentują się na uchu i pasują mi do wielu różnych stylizacji.