Jaki rower miejski jest najlepszy?

Rowery od polskich producentów weszły na wyższy poziom. Teraz są w stanie konkurować z zagranicznymi markami nie tylko ceną, ale również jakością. Jedną z marek, którą warto polecić i która jest godna zaufania, jest polska firma z tradycjami, czyli Romet.

Rowery miejskie od Rometu

rower miejski rometNajlepsze rowery nie muszą być drogie. Wystarczy, że są dobrze wyposażone i mieszczą się w średnim segmencie cenowym. Rowery miejskie to dość specyficzne jednoślady. Charakteryzuje je obniżona rama, obecność tylnej i przedniej przerzutki, bagażnik i lampy. Rower miejski Romet, posiada wszystkie te cechy. Jednak warto się bardziej zagłębić w tą ofertę Rometu. Rowery miejskie ich produkcji są jednymi z najbardziej wytrzymałych, dzięki specjalnej, wzmocnionej konstrukcji ramy. W zależności od modelu, mamy do czynienia z bagażnikiem tylnym lub przednim, tudzież z oboma na raz. Przerzutki pochodzą od markowego producenta, dzięki czemu zmiana przełożeń jest płynna i cicha, a duża ilość biegów pozwala na bezproblemowe pokonywanie niewielkich podjazdów. Rower miejski Romet to również doskonałej jakości hamulce oraz przedni amortyzator, skutecznie tłumiący drgania. Tutaj jeszcze słówko o hamulcach. W większości modeli rowerów miejskich są one szczękowe, jednak Romet posiada w swoim asortymencie jednoślady wyposażone również w tarczówki. Rowery miejskie są przeznaczone do pokonywania nieskomplikowanych tras. Nadają się na krótkie wypady po mieście i przejażdżki o krótkim zasięgu. Są najczęściej wykorzystywane przez młodych ludzi jako środek transportu na uczelnię lub do pracy.

Jeżeli szukamy dobrego roweru miejskiego, u firmy Romet na pewno znajdziemy model, który trafi w nasz gust oraz nie obciąży naszego portfela. Tej firmie warto zaufać nie tylko ze względu na długoletnie doświadczenie, ale przede wszystkim ze względu na jakość.